loader
CHP'li Belediye Başkanı alkol alırken cami hakkında sarf ettiği sözleriyle tepki çekti CHP'li Belediye Başkanı alkol alırken cami hakkında sarf ettiği sözleriyle tepki çekti

​CHP'li Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yandaşlarıyla birlikte bir restoranda alkol alırken, "AKP’li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz." sözleriyle büyük tepki çekti.

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Belediye Başkanı CHP'li Çetin Bozkurt, yandaşlarıyla birlikte bir restoranda alkol alırken skandal sözler sarf etti.

Bozkurt'un birlikte alkol aldığı kişilerce paylaşılan görüntülerde Bozkurt, "Çok şanslısınız. MHP’li, AKP’li bir belediye başkanınız olsa şimdi camideydiniz." diyor.

Sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere tepkilerin gelmesinin ardından paylaşım yayından kaldırıldı.

Bozkurt'un cami hakkındaki ifadelerinin CHP'nin zihniyetini bir kez daha ortaya koyduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, İslam'da Kabe'nin birer şubeleri olarak görülen camilerin, içki masalarına konu edinilmesinin büyük bir saygısızlık olduğuna dikkat çekti.

Camiye gitmek yerine meyhanede alkol tüketmeyi "şans" olarak gören bir zihniyetin iflah olamayacağına dikkat çeken kullanıcılar, bu sözleri sarf edenlerin eninde sonunda camideki musalla taşına geleceklerini unutmaması gerektiğine işaret etti.

Kullanıcılar Bozkurt'un, cami ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle özür dilemeye davet etti. (İLKHA

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-