loader
Van İpekyolu'nda icradan satılık 3+1 daire Van İpekyolu'nda icradan satılık 3+1 daire

Haber Merkezi
Van'ın ipekyolu  ilçesinde 3+1 daire Van 2. İcra Dairesi tarafından satılığa çıkarılmıştır.
Van'ın İpekyolu İlçe, 204 Ada, 7 Parsel, Bahçıvan Mahallesi 10/66 Arsa Paylı 265 M2 Yüz Ölçümlü Arsa Üzerinde 2.Kat 4 Nolu Bağımsız Bölüm Mesken Nitelikli Taşınmaz dır. Bağımsız Bölüm Değerleme konusu taşınmaz Kazım Karabekir Caddesi üzerinde Akdamar Oteli karşısında. Artos AVM ye yaklaşık 80 metre mesafededir. Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Değerleme konusu taşınmaz tapuda bir zemin dört normal katlı altı dükkan sekiz daireli kargir apaptman vasıflıdır. Keşif esnasında yapılan incelemelerde parsel üzerinde tek bloklu bir yapı mevcuttur. Tapu dairesinde bulunan proje incelendiğinde bağımsız bölümlerin 2 yatak odası ,1 salon , 1 oturma bölümü , 1 mutfak , banyo , WC ve 2 balkondan oluşmaktadır. Bağımsız bölümler yaklaşık olarak mahkeme bilirkişi raporuna göre BRÜT 135 m2 alana sahiptir. Ayrıca proje incelendiğinde kat planı altında verilen bağımsız bölüm numaralarının fiili durumda yer değiştiği görülmüştür. Niteliği mesken olan bağımsız bölümlerin iş yeri olarak kullanıldığı ve fiili durumda projeye uygun olmadığı görülmüştür.4 numaralı bağımsız bölüm kuaför salonu olarak kullanılmaktadır. Yapı yıpranma payı 3B yapı sınıfı olup yıpranma payı %40 tır.4 nolu bağımsız bölümde salon ve oda yer döşemeleri parke kaplı olup mutfak , hol ve antre yer döşemeleri fayans kaplıdır. Taşınmaz genelde duvarlar üzeri plastik boyalıdır. Lavabo , WC döşemeleri fayans ve duvarlar seramik kaplıdır. Taşınmazların ana giriş kapısı çelik kapı , iç kapıları camlı ahşap kapı ve pencere doğramaları PVC imalattır. Dairede ısıtma doğal gaz yakıtlı kat kaloriferi ( kombi sistem) ile sağlanmaktadır.
İmar Durumu BİTİŞİK NİZAM 7 kat , arka bahçe mesafesi 4,5 metre , ön bahçe mesafesi ise 5 metre çekmeli olup Tercihli ticaret alanı olarak planlanmıştır.
Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre; Birinci satış günü 25 Ağustos 2021 saat 14:20'da, İkinci satış günü 21 Eylül 2021 saat 12:00'da Van Bölge Adliye Mahkemesi Binası 2. İcra Müdürlüğü  Kaleminden gerçekleşecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda link’te yer almaktadır.
https://www.ilan.gov.tr/ilan/804799/emlak/konut/van-ipekyolunda-3-1-daire-icradan-satiliktir

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-