loader
İşgalciler Direniş'in Bayrak Yürüyüşü'ne tepkisinden endişelenmeye başladı İşgalciler Direniş'in Bayrak Yürüyüşü'ne tepkisinden endişelenmeye başladı

Siyonist işgal rejimi sözde yöneticileri, Yahudi gasıpların önümüzdeki perşembe günü Kudüs'te düzenlemeyi planladıkları Bayrak Yürüyüşü'nün Batı Şeria ve Gazze Şeridi'nde gerginliği tırmandırabileceği uyarısında bulundu.

İşgalcilere ait Walla sitesi, bu görüşün sözde işgal polisi, istihbaratı, ordusu ve bakanlıklarından yetkililerin katılımıyla yapılacak değerlendirme toplantısı öncesinde dile getirildiğini yazdı.

Haberde, Bayrak Yürüyüşü'nün düzenlenmesi halinde büyük bir çatışmanın yaşanabileceğine dair istihbarat bilgilerinin toplantıda ele alınacağı ve işgal ordusunun Hamas'ın Gazze'deki lideri Yahya es-Sinvar'ın tehditlerini ciddiye aldığı ifade edildi.

İşgalcilere ait "Kan" sitesinde ise Kudüs'te Bayrak Yürüyüşü gerçekleştirilmesi üzerine çıkabilecek büyük bir çatışma ihtimaline karşı işgal ordusunun teyakkuz halinde olduğu belirtildi. (İLKHA)

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-