BAŞARILI ATLETLERDEN GENEL SEKRETER YALÇIN’A ZİYARET

BAŞARILI ATLETLERDEN GENEL SEKRETER YALÇIN’A ZİYARET


Van Büyükşehir Belediye spor Atletizm Takımı 4 Kasım’da Erzincan’da düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Arası Bölgesel Kros Ligi yarışmalarından 2 kupayla döndü.
Erzincan Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Arası Bölgesel Kros Ligi yarışmalarında dereceye giren sporcular Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı ziyaret etti.
Bin 500 metrede küçük kızlar takımı 2’inci olurken aynı kategoride ki bir diğer takım ise 3’üncü oldu. Yarışma sonunda Van’a dönen sporcular Kültür Daire Başkanı Sinan Bağlı, Büyükşehir Belediyesi Vanspor Kulüp Yöneticisi Ali Çoban, takım antrenörleri ile birlikte Genel Sekreter Yalçın’ı makamında ziyaret etti.
Sporcular ile yakından ilgilenen Genel Sekreter Yalçın, sporcuları tek tek tebrik ederek bir süre sohbet etti. 2 Aralık 2017 tarihinde Aydın Kuşadası’nda yapılacak olan kulüpler arası Türkiye şampiyonası için de başarı dilediği ifade edildi.İLKHA


Önceki KLİNİK KALİTE SORUMLULARI EĞİTİMDEN GEÇTİ
Sonraki VAN EDREMİT BELEDİYESİNDEN OKULLARA 20 BİN KİTAP

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.