Van Haber, Van güncel haber, Van yerel haber, Van haberleri, Van son dakika haberleriVan Edremit'te icradan 6.050 m² tarım arazisi
loader
Van Edremit'te icradan 6.050 m² tarım arazisi Van Edremit'te icradan 6.050 m² tarım arazisi


Haber Merkezi
Van 2. İcra Dairesi Edremit ilçesi sınırları içerisinde bulunan satılık 6.050 m² tarım arazisi açık artırma ile satacak.
Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre Van 2. İcra Dairesi Van’ın Edremit İlçe, - Ada, 159 Parsel, KÖPRÜLER Mahalle/Köy, Mahallinde yapılan incelemeler neticesinde adı geçen Van İli Edremit İlçesi Köprüler Mahallesinde bulunan parsel, ortalama %2-3 eğime sahip, tarımsal mekanizasyona traktör ve diğer tarım makinelerinin çalışmasına uygun kuru tarım arazisi ve tarla vasfında olduğu ince bir strüktüre ve ideal toprak derinliğine sahip toprağın verimli olduğu tespit edilmiştir. Parselde taşlılık sorunu bulunmamaktadır. Tamamen bitkisel toprakla örtülü taşınmazın uzun yıllar boyunca işlenip tarımsal faaliyette kullanıldığı taşınmazın imar ve ihya çalışmalarının ( arazi tesviyesi, toprak imarı-ihyası, taş temizliği, çalı ve ağaç temizliği, gübreleme v.b.) tamamlandığı toprak tekstürü ve strüktürü itibariyle yeniden imara ve ihyaya gerek olmadığı tespit edilmiştir.
Açık artırma ile satacak. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr'de yer alan ilana göre açık artırma ilk olarak 09.09.2022 14:50 tarihinde yapılacak. Birinci oturumda satılmaz ise ikinci oturum ise 07.10.2022 14:30 tarihinde Van Bölge Adliye Mahkemesi Zemin Kat 2.İcra Müdürlüğü Kalemi Önü Merkez/Van Adresinde yapılacak. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda link’te yer almaktadır. 
https://www.ilan.gov.tr/ilan/1025390/emlak-tarla-tarim-arazisi-bag-bahce-van-edremitte-6-050-m2-tarim-arazisi-icradan-satiliktir

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
 Reklam