Van Haber, Van güncel haber, Van yerel haber, Van haberleri, Van son dakika haberleriBakan Bozdağ'dan açık cezaevi izinleriyle ilgili açıklama: Büyük bir beklenti var
loader
Bakan Bozdağ'dan açık cezaevi izinleriyle ilgili açıklama: Büyük bir beklenti var Bakan Bozdağ'dan açık cezaevi izinleriyle ilgili açıklama: Büyük bir beklenti var

Adalet Bakanı Bozdağ, açık cezaevlerindeki hükümlülerin Covıd-19 izin süreleri ile ilgili olarak büyük bir beklentinin olduğuna dikkati çekti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı.

Bakan Bozdağ, açık cezaevlerindeki hükümlülerin 31 Mayıs'ta sona erecek Covid-19 tedbirleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bugüne kadar 413 bin 652 hükümlünün Covid-19 izninden yararlandığını, halen 103 bin 532 hükümlünün de izninin devam ettiğini dile getiren Bozdağ,  "Bu konuda büyük bir beklenti var. AK Parti MYK'da bu konu konuşuldu, bir değerlendirme yapıldı. Kabinede bir sunumum olacak. O değerlendirmeden sonra bir karar çıkarsa kamuoyuyla paylaşılacak. Elbette olumlu bir şey olduğu zaman Sayın Cumhurbaşkanı'mız bunu açıklayacaktır." dedi. (İLKHA)

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
 Reklam