Van Haber, Van güncel haber, Van yerel haber, Van haberleri, Van son dakika haberleriVan'da kitap tahlil programı devam ediyor
loader
Van'da kitap tahlil programı devam ediyor Van'da kitap tahlil programı devam ediyor

​İpekyolu Belediyesi, “Okumak nefes almaktır” sloganıyla başlattığı kitap tahlil programını sürdürüyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından İpekyolu Belediyesi Engelsiz Kafe'de düzenlenen kitap tahlili programına İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmettin Akarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden hocalar, öğrenciler, kitabı daha önce okuyanlar ya da okumadan önce fikir sahibi olmak isteyen gönüllüler katıldı.

Her aya bir kitap sığdıran görevliler, Yazar İhsan Oktay Anar'ın "Puslu Kitaplar Atlası" adlı romanının tahlilini yaptı.

Puslu Kitaplar Atlası adlı kitabın tahlilini sohbet havasında yapan katılımcılar, bu program vesilesi ile kendilerini ifade ederek toplulukta anlatım yapıp, özgüvenlerini kazanma imkânı buldular.

Çeşitli ikramların da ücretsiz olarak sunulduğu programda tüm katılımcılara günün anlam ve önemine ilişkin Puslu Kitaplar Atlası romanı hediye edildi.

Bu proje ile gençlerin gelişimlerini hedeflediklerini belirten İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmettin Akarslan, her aya farklı bir kitap sığdıracaklarını bir sonraki tahlil programında ise ilgi duyan herkesi beklediklerini ifade etti. (İLKHA)

video

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
 Reklam