Van Haber, Van güncel haber, Van yerel haber, Van haberleri, Van son dakika haberleriYolda kalan şoförlere kek ve meyve suyu ikramı
loader
Yolda kalan şoförlere kek ve meyve suyu ikramı Yolda kalan şoförlere kek ve meyve suyu ikramı


Haber Merkezi

 Van’ın Edremit Belediyesi ekipleri, yoğun fırtına ve tipi nedeniyle yolda kalan yolcu ve şoförlere kek ve meyve suyu ikramında bulundu.
Doğu Anadolu Bölgesi’nde etkili olan kar yağışı, tipi ve fırtına hayatı olumsuz etkiliyor. Olumsuz hava şartları nedeniyle Edremit ilçesinden geçen Van-Bitlis kara yolu da fırtına ve tipi nedeniyle ulaşıma kapatıldı. Bazı bölgelerde görüş mesafesinin sıfıra düştüğü ve muhtemel kazaların yaşanmaması nedeniyle kapatılan yolda onlarca araç ise mahsur kaldı. Uzun kuyrukların oluştuğu kara yolunda şoför ve yolcuların imdadına ise Edremit Belediyesi ulaştı. Araçlarında bekleyen şoför ve yolculara kek ve meyve suyu ikram eden ekipler, diğer ihtiyaçlarının karşılanması konusunda da yardımlarını aralıksız sürdürüyor.
Yolcular ve şoförler, ikramlardan dolayı ekiplere teşekkür ederken, yetkililer ise fırtına ve tipinin dinmesiyle birlikte yolun tekrar ulaşıma açılacağını belirttiler.

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
 Reklam