Van Haber, Van güncel haber, Van yerel haber, Van haberleri, Van son dakika haberleriRektör Şevli'den Akademisyenlere Teşekkür Belgesi
loader
Advert
Reklamı Geç
Advert
Rektör Şevli'den Akademisyenlere Teşekkür Belgesi Rektör Şevli'den Akademisyenlere Teşekkür Belgesi


Haber Merkezi
Rektör Şevli, Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi’nin TR Dizin’de İndekse Girmesinde Emeği Geçen Akademisyenlere Teşekkür Belgelerini Takdim Etti.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, TR Dizin’de indekse kabul görülen Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi’nin indekse girmesinde katkısı olan akademisyenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Derginin, TR Dizin’de indekse girmesine katkı sunan Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Harun Akkuş'a, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Suat Şensoy'a ve Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Serhat Karaca’ya teşekkür belgelerini takdim eden Rektör Şevli, bu isimlerin yanı sıra dergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

“ÜNİVERSİTEMİZ, HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”

Teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından konuşan Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli,“Bu yıl, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin kuruluşunun 40. yılı. 40 yılın getirdiği birikim ve nitelikli akademik kadrosu ile her geçen gün büyüyen ve bilimsel çalışmalarıyla daha fazla görünür olan Üniversitemiz, hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Değerli akademisyenlerimizden gelen her başarı haberi, mutluluğumuzu artırmakta ve göğsümüzü kabartmaktadır. Bu başarıları artırmak için akademisyenlerimize verdiğimiz desteğin katlanarak devam edeceğini belirtmek isterim.” sözlerini kaydetti. 

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-
Advert