loader
Kargo şubesinde bir koli içerisinde 10 kilogram eroin ele geçirildi Kargo şubesinde bir koli içerisinde 10 kilogram eroin ele geçirildi

Van'ın İpekyolu ilçesinde faaliyet gösteren bir kargo şubesinde yapılan aramada gıda kolisine zulalanmış vaziyette 10 kilo 120 gram eroin maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili bir kişi tutuklandı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce, ilimiz İpekyolu İlçesi’nde faaliyet gösteren bir Kargo Şubesinde Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada, 1 adet gıda kolisinin tabanına zulalanmış vaziyette (Nane ile Narkotik Madde Arama Köpeğinin Koku Alması Engellenmeye Çalışılmış) 1 paket halinde toplam 10 kilo 120 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak E.Ç.’nin “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alındığı, şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandığı belirtildi. (İLKHA)

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-