loader
Avrupa İkincisi Halterci Vali Ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bilmez’i Ziyaret Etti Avrupa İkincisi Halterci Vali Ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Bilmez’i Ziyaret Etti


Haber Merkezi

Kulüpler Arası Avrupa Yıldızlar Halter Şampiyonasında ikinci olarak gümüş madalya kazanan Şahin Çelik, Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’i ziyaret etti.

İsrail’in Eilat kentinde 06-15 Aralık tarihinde gerçekleştirilen Kulüpler Arası Avrupa Yıldızlar Halter Şampiyonasında koparmada 86 kilo ile ikinci, silkmede 99 kilo ile beşinci, toplamda ise 185 kilo kaldırarak Avrupa ikincisi olan Şahin Çelik, Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’i makamında ziyaret etti. Mutluluğunu Vali Bilmez ile paylaşan Milli sporcu, şampiyona hakkında Vali Bilmez’e duygu ve düşüncelerini aktardı.

Vali Bilmez’de büyük başarı göstererek Avrupa ikincisi olan Çelik’i tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

Ziyarete aynı zamanda Edremit Kaymakamı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhammet Fuat Türkman, Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Keskin, Mizancı Murat Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Reşit Özmenteş katıldı.

Kategori: VAN HABER
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-