loader
Advert
Rektör Şevli Ziraat Fakültesi'ni Ziraat Etti Rektör Şevli Ziraat Fakültesi'ni Ziraat Etti


Haber Merkezi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Van YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli'nin üniversite birimlerini ziyaretleri devam ediyor. Rektör Şevli Ziraat Fakültesi'ni ziyaret ederek Dekan Prof. Dr. Semra Demir'den bilgi aldı.
Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli üniversite birimlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Rektör Şevli Ziraat Fakültesi'ni ziyaret ederek  akademik personel ile toplantı yaptı. Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Demir'den fakülte hakkında bilgi alan Rektör Şevli, üniversitenin tüm birimlerini önemsediklerini ifade ederek, "Ziraat Fakültemiz de önemli birimlerimizden biridir. Van'da tarım ve hayvancılığın gelişmesinde bu fakültemiz büyük öneme sahiptir. Bizde rektörlük olarak Ziraat Fakültemize olanaklarımız ölçüsünde her türlü desteği vereceğiz" dedi.
Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Demir ise yaptığı konuşmada fakülte hakkında teknik bilgiler verdi. 
Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Hakkı Ekin, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şefik Tüfenkçi, Mimarlık ve Tarasım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Demirel, Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Ferda Karakuş ile Doç. Dr. Ösmetullah Arvas, ve akademisyenler katıldı. İHA

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-