loader
Advert
Gürpınar’da Parke Çalışmaları Devam Ediyor Gürpınar’da Parke Çalışmaları Devam Ediyor


Haber Merkezi
Gürpınar Belediyesi tarafından mahallelerdeki sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Belirlenen program üzerine çalışmalarını sürdüren ekipler, Parmakkapı, Cevizalan, Elaçmaz ve Koyunyatağı Mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor.
Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın talimatıyla gerçekleştirilen kilitli parke çalışmasında kırsal mahalle içindeki tüm yollarda kilitli parke döşenirken, vatandaşların kış aylarında çamurdan kurtulması, yazın da toz oluşumunun engellenmesi amaçlanıyor.
Koyunyatağı Mahallesi okullar bölgesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tanış, “Belediyemizce başlattığımız kilitli parke taşı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile kırsal mahallelerimiz daha modern bir hale kavuşacak. Sezon başında başladığımız 114 bin m2 kilitli parke taşı yapımı bitmek üzere. Allah'ın izniyle  kış gelmeden bu yıl planladığımız çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi. İHA

Kategori: Güncel
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-