loader
Advert
Vedaş Çalışanlarından Kan Bağışı Vedaş Çalışanlarından Kan Bağışı

 

Haber Merkezi

“Sorumluluk Kanımızda Var” düşüncesinden hareketle Kızılay’ın düzenli kan bağışçısı olan Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) çalışanları, Şirket merkezinde kurulan Kızılay standında kan bağışında bulundu.

 Çalışanların kan bağışına gönüllü katılımı nedeniyle oldukça mutlu olduğunu ifade eden VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah OKUDUCU; “Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Bu düşünceyle, toplumumuzun her bir ferdinin düzenli olarak kan bağışında bulunması büyük önem arz ediyor. Hizmet bölgemizdeki illerde de düzenli olarak kan bağışında bulunuyoruz. Şirket merkezimizde kurulan Kızılay standında, personelimizin yanı sıra vatandaşlarımız da kan bağışında bulundular. Hem çalışanlarımıza, hem kan bağışına katkı sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

 Kızılay Van Kan Bağış Merkezi Doktoru Abdul Mubin Rahmani etkinliğe ilişkin şu ifadelerde bulundu; “Kan bağışında farkındalık yaratmak adına kurumların yaptığı bu tür bağışları çok önemsiyoruz. Düzenli bağışçılarımız arasında olan VEDAŞ ailesine hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim”

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-