loader
Van’da ‘Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısı’ Yapıldı Van’da ‘Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısı’ Yapıldı


Haber Merkezi
Van İl Sağlık Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısı, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, başkanlığında gerçekleştirildi.
Van İl Sağlık Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısına İl Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İl Müdürlüğü Başkan ve Başkan Yardımcıları katıldı.
Toplantıda Van ilinde verilen sağlık hizmetlerini daha kaliteli ve verimli hale getirebilmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.
İl Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İlimizde sağlık alanında yürütülen çalışmalar hakkında Başkan ve Başkan Yardımcıları Kamu Hastaneleri Başhekimleri ile bir araya gelerek eksikler ve yapılacak olan projelerin detayları konuşuldu.
Sağlıkta istatistikler ve rakamlardan çok vatandaşın memnuniyetine önem verdiğini belirten Sünnetçioğlu, "Sağlıkta Talepleri biliyoruz ve hızlı adımlar atıp çözüme kavuşturacağız." dedi.
Vatandaşlarımıza sağlık kurumlarında yönetici olan tüm idarecilerin el birliği ile en iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın gayreti içinde olacaklarını vurgulayarak "İdareciler olarak amacımız sağlık tesislerimize müracaat eden vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla birlikte sağlık personelimize de kaliteli ve son teknolojiyle donanımlı cihazlarla en iyi şekilde çalışma imkânları verilmelidir” dedi.
Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısına, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı, Dr. Adem Ergioğuz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt. Şebnem Kartal, Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, ile Başkan yardımcıları ve Kamu Hastaneleri Başhekimleri katıldı.

Kategori: Van Haberleri
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-