loader
Tır’da 30 Kilo Eroin Maddesi Ele Geçirildi Tır’da 30 Kilo Eroin Maddesi Ele Geçirildi

 

Haber Merkezi
Van’da uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan araçta yapılan arama sonucunda 30 kilo 340 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Van Edremit İlçesinde uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan araçta yapılan arama sonucunda 30 kilo 340 gram eroin maddesi ele geçirilirken, bir kişi gözaltına alındı.

Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, “11 Şubat 2019 günü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, Edremit İlçesi Kurubaş Mahallesinde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 66 plaka sayılı TIR’da Narkotik Madde Arama Köpeği ALFA ile birlikte yapılan detaylı aramada; kupa üzerinde bulunan rüzgârlık kısmına zulalanmış 58 paket halinde toplam 30 Kilo 340 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.” denildi.

Açıklamanın devamında, Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (A.Ç.) ve ( H.T.) isimli (2) şüpheli "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak / Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan yakalanarak gözaltına alınmıştır. Soruşturma çok yönlü olarak devam ettiği belirtildi.

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-