loader
Cemil Öztürk’ün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Cemil Öztürk’ün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı


Haber Merkezi

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Cemil Öztürk 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Van İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Cemil Öztürk 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Van İpekyolu Kaymakamı ve Belediye başkan Vekili Cemil Öztürk; “Gazetecilik, barındırdığı geniş sorumluluk ve yükümlülükleriyle toplum hayatının vazgeçilmez mesleklerindendir. Bu kapsamda kamuoyu vicdanının oluşmasında ve ortak değerlerin pekişmesinde, medyamızın üstlendiği rol de tartışılmazdır.
Zaman, mekân ve şartlar her ne olursa olsun, bu mesleğin gereklerini yerine getirmek için özveri ile çalışan basın mensuplarımız da her türlü övgüyü hak etmektedirler.
Bu bilinçle, başta ilimiz olmak üzere bu zor ve sorumluluk gerektiren mesleği başarıyla yerine getiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.  

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-